Anasayfa  / Firma Listesi  / Atapark Life

Hızlı Rezervasyon

Size özel teklif almak için bize ulaşın.

Teklif Alın

Konum

Tanıtım Videosu

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)

 • 100-150 TL

Yemekli Kapasite

 • 2.000-3.000, 
 • 3.000'den fazla

Davet Alanları

 • Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri

 • Bahçe, 
 • Çim alan, 
 • Deniz kenarında, 
 • Orman içinde, 
 • Şehir merkezinde

Manzara

 • Deniz mazaralı, 
 • Kır manzaralı, 
 • Bahçe manzaralı

Sorular

Özellikleriniz nelerdir?

Özellikler Yemek Servisi, Aynı Anda Birden Fazla Kutlama, Catering Firması Getirme, Engelli Girişi, After Party Alanı, Organizasyon Firması Getirme, Menü Tadımı, Işık, Ses ve Sahne Hizmeti, Menüde Değişiklik, Organizasyon Sorumlusu, Vale Hizmeti, Hazırlık odası, Olumsuz hava koşullarına karşı önlem

Özel menü seçenekleriniz nelerdir?

Çocuklara özel menü, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Mekan Kısıtlamalarınız Nelerdir?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz.

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Farklı sorularınız için bize ulaşın.

Bize Ulaşın
Hakkında

Atapark Life olarak, Avcılar İstanbul’da denizin müthiş seyrini doğanın büyüsü ile harmanlayarak; hayalinizdeki organizasyonları uzman ekibimiz, güler yüzlü yönetici kadromuz ve şefimizin leziz mönüleri ile unutulmaz anılara dönüştürüyoruz. Sürekli yenilik ve gelişim ilkesini kendimize misyon edinerek, sizlere her yıl yeni güzellikler sunuyoruz.

 

Kır Düğünü

Atapark Düğün Salonu kır düğünü konsepti ile güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle İstanbul Avcılar’da sizi ağırlamayı bekliyor. İstanbul Avrupa yakasında kına ve düğün yapmak isteyen çiftlerin tercihi Atapark Life.

 

Seyir Bahçesi

Her noktasından deniz seyrinin keyfine varılan ”Seyir Bahçesi” olarak adlandırdığımız bahçemizin, kokteyl düzeneğinde konuk ağırlama sayısı 420 kişi, yemek düzeneğindeki konuk ağırlama sayısı ise 380 kişidir. Tesisimizin merkezinde bulunan, kendine özgü sıcak havası ile konuklarımıza hizmet verilen bahçemizde; olası bir hava muhalefeti durumunda konuklarımız balo/davet salonumuzda ağırlanmaktadır.

 

Kır Bahçesi

Yeşilin ve mavinin muhteşem uyumu kır düğünü konsepti ile konuklarımıza hizmet veren ‘’Kır Bahçesi’’ olarak adlandırdığımız bahçemiz; kokteyl düzeneğinde 700 kişilik, yemek düzeneğinde 420 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahiptir. Olumsuz hava koşullarında konuklarımız balo/davet salonumuzda ağırlanmaktadır.

 

Köy Bahçesi

Şehrin içinde, doğa ile bütünleşmiş, deniz manzarası eşliğinde köy düğününü yaşamak isteyenlerin adresi. Kır konsepti denildiğinde akıllarda oluşan doğallığın %100 yaşandığı, ‘’Köy Bahçesi’’ olarak adlandırdığımız bahçemizin; kokteyl düzeneğinde ağırlamakta olduğu konuk sayısı 2000, yemek düzeneğinde ağırlamakta olduğu konuk sayısı 1500 kişidir. Bahçemizin doğal yapısı, ağaçların sıkça yerleşmiş olması gündüz organizasyonlarında konuklarımızın güneşten etkilenmelerini engelleyen gölgelik alan oluşmasını sağlamaktadır. Konuklarımızın mutlak memnuniyetleri düşünülerek, olası bir hava muhalefetinde kır organizasyonu konseptine uygun özel dört ayak otağı modelindeki çadırlarımız masaların üzerine yerleştirilerek hizmet gerçekleştirilir.

 

Leyla Bahçesi

Muhteşem deniz manzarası ile konuklarına seyir keyfi sunarak hizmet veren ‘Leyla Bahçesi‘nin; kokteyl düzeneğinde ağırlamış olduğu konuk sayısı 800 kişi, yemek düzeneğinde ağırlamış olduğu konuk sayısı 600 kişidir. Denizden gelen dalga sesleri ve müzik şöleninin uyumu misafirlerimize unutulmaz anlar yaşatır. Konuklarımızın mutlak memnuniyetleri düşünülerek; olası bir hava muhalefetinde kır düğünü konseptine uygun özel dört ayak otağı modelindeki çadırlarımız masaların üzerine yerleştirilerek hizmet verilmektedir.

 

İnci Bahçesi

Panoramik deniz manzarası ve yeşilin büyüleyici uyumu ile ATAPARK’ın ‘İNCİ‘sinde hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.. Palmiye ağaçlarının süslediği İnci Bahçesini doğal dokusuna uygun olarak beyaz çitlerle çevreledik. Başrolde tabiatın yer aldığı bahçemizde 1000 kişilik kokteyl ve 700 kişilik oturma düzeneği ile siz değerli misafirlerimizi ağırlıyoruz. Mutlak memnuniyet prensibinden yola çıkarak olası bir hava muhalefetinde kır organizasyonu konseptine uygun özel dört ayak otağı modelindeki seyyar çadırlarımızı masaların üzerine yerleştirerek hizmetinizi gerçekleştiriyoruz.

 

Seyir Bahçesi Balo Salonu

Atapark’ın doğal yapısına uyum sağlayan ahşap ve hasır yapısıyla sıcaklığı ve şıklığı bir arada barındıran Balo Davet Salonumuzda 450 kişiye kadar konuklarımızı ağırlamaktayız.

 

Nişan Töreni

Atapark Nişan Töreni konsepti ile güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle İstanbul Avcılar’da sizi ağırlamayı bekliyor. İstanbul Avrupa yakasında kına gecesi, nişan ve düğün yapmak isteyen çiftlerin tercihi Atapark Life. Nişan merasimi

 

Kına Gecesi

Atapark Düğün Salonu Kına, kına gecesi konsepti ile güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle, İstanbul Avcılar’da sizi ağırlamayı bekliyor. Kına gecenizi deniz manzaralı, unutulamayacak bir mekanda yapmaya hazır olun.

 

Nikah Töreni

Atapark Nikah Töreniniz için sizlere güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile, istanbul Avcılar’da sizi ağırlamayı bekliyoruz. İstanbul Avrupa yakasında nikah töreni, kına gecesi, nişan, düğün gibi bir çok organizasyonların yapıldığı Atapark Life bahçelerine sizleri bekliyoruz.

 

Kır Bahçesi Balo Salonu

Kır Bahçesi Balo Salonu, Kır Bahçesi içerisinde, deniz manzaralı şık ve ferah salonumuzda 500 kişiye kadar olan organizasyonlarınızı gerçekleştirmekteyiz.

duguntrend.com üzerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz. 

Yorumunuzu Paylaşın

Bu işletmeye verdiğiniz puanınız

Üye Girişi yapmadan yorum yapamazsınız. Lütfen Üye Girişi yapınız.

x
duguntrend.com sitesi çerezler kullanmaktadır. Devam ederek çerez politikamızı ve site kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.Kabul Et ve Kapat